Loading...
Главная страница » Придбати хмарний VPS – віртуальний сервер від Адамант
Придбати хмарний VPS – віртуальний сервер від Адамант2019-10-15T16:10:12+02:00

Хмарний  віртуальний сервер  (VPS)

Коли вас не влаштовують можливості звичайного хостингу і ви бажаєте зробити все, як потрібно саме вам.Сайтів на аккаунті

СУБД MySQL

Входів ftp

Трафік

Cloud VPS-1

125

грн/місяць*

8 Гб

місце на SSD

512 Мб

пам'ять

1 ядро
×2.6 ГГц

1
ip v4

необмежений трафік 

Cloud VPS-2

210

грн/місяць*

16 Гб

місце на SSD

1024 Мб

пам'ять

1 ядро
×2.6 ГГц

1
ip v4

необмежений трафік 

Популярний!

Cloud VPS-4

399

грн/місяць**

32 Гб

місце на SSD

2048 Мб

пам'ять

2 ядра
×2.6 ГГц

1
ip v4

необмежений трафік 

Cloud VPS-8**

745

грн/місяць**

64 Гб

місце на SSD

4098 Мб

пам'ять

3 ядра
×2.6 ГГц

1
ip v4

необмежений трафік 

Cloud VPS-16**

1399

грн/місяць**

128 Гб

місце на SSD

8192 Мб

пам'ять

4 ядра
×2.6 ГГц

1
ip v4

необмежений трафік 

До кожного пакету надається:

Базове адміністрування – встановлення та налаштування операційної системи (до 1 години), перегляд поточного стану серверу, перезавантаження за запитом.
* Безкоштовний домен у зоні inet.ua
** Безкоштовний домен у зонах kiev.ua, net.ua

Безмежні можливості

Кластерне рішення:

  • послуга надається на базі надійного і продуктивного обладнання Hewlett-Packard і Extreme Networks;

  • базове управління віртуальним сервером можливо прямо з кабінету абонента, для виконання складних завдань можна використовувати віртуальний KVM і гнучку панель управління віртуальною машиною

  • можливість міграції віртуальних машин користувачів між фізичними серверами

  • широкий вибір образів встановлювати операційних систем, якщо він не влаштовує, є можливість встановити ОС, використовуючи свій образ

  • періодичне резервне копіювання образів віртуальних машин користувачів

БЕЗКОШТОВНЕ тестування протягом 7 діб

дозволить вам оцінити простоту, надійность і зручность роботи нашого хмарного VPS!

Тестувати!

Відповіді на питання користувачів VPS:

Норми користування мережею Інтернет2018-05-15T18:39:45+02:00

Мережа Інтернет є глобальним об’єднанням компьютерннх мереж і інформаціонннх ресурсів, що належать безлічі разлічннх людей і організацій. Це об’єднання децентралізоване, і єдиної загальнообов’язкової збірки правил (законів) користування мережею Інтернет не встановлено. Проте, існують загальноприйняті норми роботи у мережі Інтернет, спрямовані на те, щоб діяльність кожного користувача мережі не заважала роботі інших користувачів. Фундаментальне положення цих норм: правила використання будь-якими ресурсами у мережі Інтернет визначають власники цих ресурсів, і лише вони (тут і далі словом “ресурс” позначається будь-яка сукупність програмних і апаратних засобів, що становлять у тому або іншому значенні єдине ціле; ресурсом мережі Інтернет можуть вважатися, наприклад, поштова скринька, персональний комп’ютер, віртуальний або фізичний сервер, локальна обчислювальна мережа, канал зв’язку і т.п.).
Цей документ є одним з можливих формальних описів загальноприйнятих норм мережевої взаємодії, що вважаються в більшості мереж (як входять до мережі Інтернет, так і доступних з мережі Інтернет тим або іншим опосередкованим чином) обов’язковими для виконання усіма користувачами. Такі самі або аналогічні норми застосовуються щодо всіх доступних мережевих ресурсів, коли заздалегідь невідомі правила, встановлені власниками цих ресурсів самостійно.

Як показує практика, більшість користувачів мережі Інтернет чекає від інших користувачів виконання загальноприйнятих мережевих норм, тому що їх порушення тягне за собою серйозні наслідки для Мережі, як технічні, так і обумовлені селовеческім фактором. При створенні документа не ставилося за мету формулювання універсальних правил роботи в Мережі, дублювати положення законодавства тих або інших держав і т.п. Документ охоплює виключно внутрішні мережеві нормативи, що склалися в міжнародному мережевому співтоваристві як принцип самозбереження мережі Інтернет.

Автори документа сподіваються, що дана формалізація загальноприйнятих норм буде корисною як адміністратором мереж при розробці правил доступу для користувачів, так і кінцевим користувачам Мережі для уникнення конфліктних ситуацій в повсякденній роботі. Крім того, даний документ допоможе оперделить, якої поведінки слід чекати користувачеві від інших учасників мережевої взаємодії і в яких випадках можна вважати себе потерпілим від неприпустимих дій.

  1. Обмеження на інформаційний