Нам 32 рік!

Стабільні та якісні інтернет-послуги для кожного!

Домашні мережі
 • Пн.-Пт.:
  09:00-19:00
  Сб.:
  10:00-18:00
  Нд.:
  вихідний
Технічна підтримка
 • Цілодобово 24/7/365

Про Адамант

Компанія «АДАМАНТ» є однією з перших Інтернет-компаній в Україні.

Адамант — впевненість у майбутньому


З самого початку свого створення (січень 1991 р.) компанія мала назву Мале підприємство «Фірма Аріадна», яка взяла активну участь у формуванні Інтернет-ринку України.

У серпні 1991 року запрацював перший Інтернет-вузол Малого підприємства «Фірма Аріадна». Представники підприємства взяти активну участь у роботі з підготовки до реєстрації домену .UA.

У 1992 році Мале підприємство «Фірма Аріадна» було реорганізовано в Приватну фірму «Адамант» (розпорядженням Представника Президента України № 80 від 11.05.1992). Того ж року був поданий на реєстрацію знак для товарів і послуг «Адамант».

Саме цей день, 11 травня, ми святкуємо як народження бренду «Адамант».

У 1994 році був поданий на реєстрацію знак для товарів і послуг «Адамант».

З 1999 року торгову марку «Адамант» зареєстровано у всіх класах. Адамант має ексклюзивні права на створену та зареєстровану Торгову марку:

На даний час торгову марку «Адамант» зареєстровано у всіх класах.

Компанія «Адамант» є однією з перших Інтернет-компаній в Україні


«Адамант» була однією з перших Інтернет-компаній в Україні, яка наприкінці 90-х років розпочала трансляцію телевізійних та радіо програм у мережі Інтернет. Також був відкритий власний супутниковий телепорт.

В 90-х роках компанія займалася збіркою власних сертифікованих серверів і персональних комп’ютерів.

У 1999 році компанія «Адамант» спільно з головним редактором об'єднаного прес-центру «Вибори-99», журналістом Сергієм Набокою реалізували перший в Україні Інтернет-проект обговорення виборів в Інтернеті - «Elections 99». В чаті (форумі) цього проекту приймали участь перші особи держави та кандидати у Президенти України.

Для зручності абонентів у 1999 році компанія вводить передплачені тарифи на комутований доступ до мережі Інтернет.

Компанія «Адамант» є одним з ініціаторів створення Української точки обміну Інтернет-трафіком (UA-IX).

У 2000 році разом з іншими провайдерами була підписана Угода про створення української точки обміну трафіком.

Успіх у розвитку компанії досягається завдяки багатьом факторам. Головні з них — згуртованість команди і високий професіоналізм. Завдяки цим якостям персонал Адаманту набув заслуженого авторитету серед колег і партнерів компанії.

За 29 років існування було реалізовано чимало проектів, серед яких:

 • Будівництво власної комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) в мережі передачі даних, про що Служба Безпеки України (СБУ) надає відповідний Акт та отримало Свідоцтво за № 10 від 03.03.2006р. Міністерства Транспорту та зв’язку України про включення до переліку операторів які надають послуги з доступу до глобальних мереж передачі даних.
 • Реалізація проекту відео-конфнренцзв'язку в органах Прокуратури України. Саме завдяки компанії «Адамант» спроектовані та введені в експлуатацію найсучасніші ЦОД (Центри обробки даних).
 • Побудова «Адамантом» цифрових каналів для Державної міграційної служби (ДМС) та Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у регіонах України. Та багато інших проектів.

За результатами державної експертизи у галузі технічного захисту на комплексну систему захисту інформації ЗВІД отримано атестат відповідності, яким підтверджено, що комплексна система захисту інформації ЗВІД відповідає вимогам нормативних документів системи технічного захисту інформації з функціональним профілем захищеності (ЦА-2, ЦВ-1, ЦО-1, ДР-1, ДВ-1, ДС-1, ДЗ-1, НР-2, НИ-1, НИ-2, НК-1, НО-2, НЦ-1, НТ-2, НВ-1) та рівнем гарантії оцінки коректності Г2. Атестат відповідності зареєстрований в Адміністрації Держспецзв’язку України від 24 грудня 2019 року за № 20 986.

Технічна база Адаманту здатна забезпечити реалізацію будь-яких проектів в області телекомунікацій — як програмних, так і технічних, реалізувати комплексний підхід в наданні послуг. Використовуючи обладнання провідних світових виробників, а також власні технологічні розробки, фахівці компанії створили сучасну мережеву інфраструктуру, головні переваги якої - надійність і здатність до масштабованості. Багаторазове резервування всіх критично важливих ділянок, цілодобовий технічний моніторинг стану всіх базових точок і магістральних каналів забезпечують безперервне функціонування мережі компанії.

Професійність і злагодженість в роботі, забезпечення високої якості послуг стали основою заслуженого визнання торгової марки «Адамант», яка вже 29 років відома на телекомунікаційному ринку України як символ надійності. На її користь зробили вибір десятки тисяч користувачів: приватні особи, компанії середнього і малого бізнесу, українські та закордоні громадські організації, органи держаної влади та інші державні установи, іноземні посольства, інвестиційні та страхові компанії, банки, корпоративні представництва відомих торговельних марок, ЗМІ та багато інших.


Група компаній Адамант – надійна платформа для вашого бізнесу


З метою подальшого розвитку, використовуючи нові підходи і сервіси, на базі телекомунікаційної компанії “Адамант” було створено групу компаній, до складу якої входять високотехнологічні підприємства
 • Оператор системних рішень та телекомунікаційних послуг — компанія «Адамант»

  • системна інтеграція;
  • створення захищених центрів обробки даних (ЦОД);
  • організація та побудова ВОЛЗ і NGN-мереж;
  • надання каналів передачі даних і доступу до мережі Інтернет корпоративним користувачам і провайдерам, як на власних мережах, так і з використанням накладених мереж в масштабах України).
 • Провайдери послуг Інтернет — компанії: «Адамант-Телеком», «Адамант Сервіс» та «Адамант-Комунікації»

  • надання масових послуг широкосмугового доступу (ШСД) до мережі Інтернет на базі власної високошвидкісної опорної мережі;
  • з рівнем резервування N + N;
  • забезпечення цілодобової технічної підтримки послуг.
 • Оператор телематичних послуг – компанія «Адамант-ДС»

  • реєстрація доменних імен;
  • послуги електронної пошти;
  • VPS;
  • хостинг;
  • colocation;
  • проведення Інтернет-трансляцій;
  • захист від DDoS — атак.

Символ надійності


Чіткість і злагодженість в роботі групи компаній «Адамант», забезпечення високої якості послуг стали основою заслуженого визнання торгової марки «Адамант», яка вже понад 25 років відома на телекомунікаційному ринку України як символ надійності. На її користь зробили вибір десятки тисяч користувачів: приватні особи, компанії середнього і малого бізнесу, українські та закордонні громадські організації, державні установи, іноземні посольства, інвестиційні та страхові компанії, банки, корпоративні представництва відомих торговельних марок, ЗМІ та багато інших.

Саме тому торгова марка «Адамант» — багаторазовий переможець національних та міжнародних конкурсів. Компанія неодноразово була нагороджена почесними дипломами Української асоціації якості, дипломом «Срібна якість», визнана переможцем Національного конкурсу «Золоті торгові марки», Фонду суспільного визнання, є володарем великої кількості сертифікатів та подяк від УСПП, ІнАУ, ТПП, МТП, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Група компаній «Адамант» активно займається громадською діяльністю. Компанії групи є членами Українського союзу промисловців і підприємців, Інтернет-асоціації України та інших громадських об'єднань.

Бурхливий розвиток телекомунікаційного ринку ставить нові завдання і вимагає нових підходів і методів ведення бізнесу. Група компаній «Адамант» не зупиняється на досягнутому, продовжуючи пошук інноваційних можливостей для розвитку і розширення сфери своєї діяльності.

«Адамант» в перекладі зі старослов’янської мови означає «діамант». Саме це значення зумовлює багатогранну діяльність компанії, її міць, прозорість та високу якість послуг.