Нам 32 рік!

Стабільні та якісні інтернет-послуги для кожного!

Домашні мережі
 • Пн.-Пт.:
  09:00-19:00
  Сб.:
  10:00-18:00
  Нд.:
  вихідний
Технічна підтримка
 • Цілодобово 24/7/365

Соціальна спрямованість

Адамант — соціально-орієнтована компанія. Ми розуміємо соціальну відповідальність бізнесу та підтримуємо проекти у сфері освіти та культури, а також інноваційні проекти.
Компанія співпрацює з благодійними фондами, некомерційними громадськими організаціями, займає активну громадянську позицію заради розбудови сучасного українського інформаційного суспільства.

Єдиний загальноосвітній інформаційний простір


 • Програма інформатизації шкіл міста Києва

  Перший пілотний проект започатковано у Дарницькому районі столиці у 2006 році за підтримки Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації. Кожна школа у рамках програми отримує доступ до швидкісного каналу зв’язку, електронні поштові адреси, а також має можливість розміщення власного сайту у мережі Інтернет.
  Програма інформатизації шкіл міста Києва
 • Інтернет-олімпіада серед київських шкіл

  Проект реалізовано у 2004 році за підтримки Головного управління освіти в м. Києві. Головна мета проекту – підвищення рівня знань школярів про всесвітню мережу Інтернет. Завдання охоплювали різноманітні аспекти роботи в мережі Інтернет – від пошуку необхідної інформації до оцінки існуючих Інтернет-ресурсів, а також створення власної веб-сторінки.
  Інтернет-олімпіада серед київських шкіл
 • Конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу

  Компанія “Адамант” з 2010 року є постійним партнером і спонсором конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу. Важливість конкурсу полягає в просуванні новітніх технологій у галузі освіти. Завдяки інформаційним технологіям можна не тільки отримувати знання, а також передавати їх іншим і навчатися.
  Конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу

Підтримка інноваційних проектів


 • Конкурс “Лабораторія Ідей” у НТУ КПІ (2006-2007 рр)

  Адамант підтримав молодих винахідників, які демонструють нестандартні, новаторські підходи до вирішення завдань у будь-якій сфері діяльності.
  Конкурс “Лабораторія Ідей” у НТУ КПІ (2006-2007 рр)
 • Конкурс всеукраїнського часопису “Експерт”: “Експерт-Інновації” (2006р)

  Серед учасників проекту – інноватори, що вже відбулися: науково-дослідні інститути, дослідні лабораторії, колективи розробників. Проведено експертну оцінку інноваційних проектів, нагородження номінантів та проектів-переможців. Адамант також провів пряму Інтернет-трансляцію церімоніі нагородження переможців конкурсу.
  Конкурс всеукраїнського часопису “Експерт”: “Експерт-Інновації” (2006р)
 • Телемедичний проект “Єдиний міжнародний телекомунікаційний простір”

  З 2007 року проект об’єднує інформаційні системи провідних вітчизняних і світових медичних закладів в єдиний інформаційний простір. Адамант забезпечує клініки високошвидкісними каналами доступу до мережі Інтернет, надає обладнання, яке підтримує обмін медичними даними і дозволяє проводити телемости, веб-конференції та онлайн трансляції.
  Телемедичний проект “Єдиний міжнародний телекомунікаційний простір”

Культура


 • Музичні вечори в Андріївській церкві

  Концерти класичної музики, що проводить Українське філармонійне товариство. Один з перших музичних проектів, який транслюється в мережі Інтернет ще з 2002 року.
  Музичні вечори в Андріївській церкві
 • Міжнародний кінофестиваль “Молодість” і Міжнародний фестиваль документального кіно «Контакт»

  Адамант щорічно підтримує незабутнє свято для кінолюбителів України. З 2006 року кінофестивалі “Молодість” і “Контакт” можна дивитися і в мережі Інтернет в режимі онлайн.
  Міжнародний кінофестиваль “Молодість” і Міжнародний фестиваль документального кіно «Контакт»

Соціальні тарифи для домашньої мережі


 • Тариф «Соціальний»

  Тариф, що надає можливість соціально незахищеним верствам населення отримати доступ до мережі Інтернет за мінімальною ціною.
  Тариф «Соціальний»