Loading...

Dedicated - оптимальне рішення для Ваших завдань

Главная страница » Виділений сервер (Dedicated). Оренда виділеного сервера
Виділений сервер (Dedicated). Оренда виділеного сервера2021-03-12T17:15:45+03:00

Виділений сервер (DEDICATED) – послуга з надання окремого фізичного сервера в оренду

Найкраще рішення для тих, хто хоче отримати сервер потрібної конфігурації без капітальних інвестицій.Сайтів на аккаунті

СУБД MySQL

Входів ftp

Трафік

Your Text

G7

від 1670

грн/місяць

Диск 

від 250 Gb

       SSD / HDD     

від 16 Gb

DDR3 ECC 

Intel Xeon E5650 x2 CPU

6 core x 2.53 ГГЦ

1
ip v4

необмежений трафік 

Your Text

G8

від 2510 1882

грн/місяць

Диск 

від 250 Gb

SSD / HDD

від 32 Gb

DDR3 ECC 

Intel Xeon E5-2630 v2 x2 CPU

6 core x 2.6ГГц

1
ip v4

необмежений трафік 

Your Text

-25%

G9

від 3080 2310

грн/місяць

Диск 

від 250 Gb

SSD / HDD

від 32 Gb

DDR4 ECC 

Intel Xeon E5-2620 v3 x2 CPU

6 core x 2.4ГГц

1
ip v4

необмежений трафік 

Your Text

-25%

Ознайомитися з умови акції для отримання знижки 25% можете тут …

Оренда сервера зручна тим, що технічним обслуговуванням, ремонтом займаються виключно наші фахівці. За якість роботи серверного обладнання  несемо відповідальність безпосередньо ми, а якщо знадобиться ремонт або заміна будь-якої деталі – ми в найкоротші терміни виконаємо дані роботи.

Безмежні можливості

DEDICATED server:

 • послуга надається на базі надійного обладнання Hewlett-Packard і процесорів останнього покоління від Intel, які забезпечать високу продуктивність і стабільну роботу.

 • датацентр включає в вартість орендованих серверів їх розміщення, забезпечення гарантованим єлектроживленням і каналами з’єднання з інтернет;

 • цілодобовий моніторинг доступності сервера

 • широкий вибір серверного обладнання потрібної конфігурації

 • віддалене перезавантаження серверів через панель управління.

 • технічна підтримка 24/7/365

Відповіді на питання користувачів Dedicated:

Норми користування мережею Інтернет2018-05-15T18:39:45+03:00

Мережа Інтернет є глобальним об’єднанням компьютерннх мереж і інформаціонннх ресурсів, що належать безлічі разлічннх людей і організацій. Це об’єднання децентралізоване, і єдиної загальнообов’язкової збірки правил (законів) користування мережею Інтернет не встановлено. Проте, існують загальноприйняті норми роботи у мережі Інтернет, спрямовані на те, щоб діяльність кожного користувача мережі не заважала роботі інших користувачів. Фундаментальне положення цих норм: правила використання будь-якими ресурсами у мережі Інтернет визначають власники цих ресурсів, і лише вони (тут і далі словом “ресурс” позначається будь-яка сукупність програмних і апаратних засобів, що становлять у тому або іншому значенні єдине ціле; ресурсом мережі Інтернет можуть вважатися, наприклад, поштова скринька, персональний комп’ютер, віртуальний або фізичний сервер, локальна обчислювальна мережа, канал зв’язку і т.п.).
Цей документ є одним з можливих формальних описів загальноприйнятих норм мережевої взаємодії, що вважаються в більшості мереж (як входять до мережі Інтернет, так і доступних з мережі Інтернет тим або іншим опосередкованим чином) обов’язковими для виконання усіма користувачами. Такі самі або аналогічні норми застосовуються щодо всіх доступних мережевих ресурсів, коли заздалегідь невідомі правила, встановлені власниками цих ресурсів самостійно.

Як показує практика, більшість користувачів мережі Інтернет чекає від інших користувачів виконання загальноприйнятих мережевих норм, тому що їх порушення тягне за собою серйозні наслідки для Мережі, як технічні, так і обумовлені селовеческім фактором. При створенні документа не ставилося за мету формулювання універсальних правил роботи в Мережі, дублювати положення законодавства тих або інших держав і т.п. Документ охоплює виключно внутрішні мережеві нормативи, що склалися в міжнародному мережевому співтоваристві як принцип самозбереження мережі Інтернет.

Автори документа сподіваються, що дана формалізація загальноприйнятих норм буде корисною як адміністратором мереж при розробці правил доступу для користувачів, так і кінцевим користувачам Мережі для уникнення конфліктних ситуацій в повсякденній роботі. Крім того, даний документ допоможе оперделить, якої поведінки слід чекати користувачеві від інших учасників мережевої взаємодії і в яких випадках можна вважати себе потерпілим від неприпустимих дій.

 1. Обмеження на інформаційний шум (спам)

Розвиток Мережі призвів до того, що однією з основних проблем користувачів став надлишок інформації. Тому мережеве співтовариство виробило спеціальні правила, спрямовані на захист користувачів від  інформації яка їм не потрібна чи не сформована у результаті відповіді на запит (спаму). Зокрема, є неприпустимими:

1.1 Масова розсилка повідомлень за допомогою електронної пошти та інших засобів персонального обміну інформацією (включаючи служби негайної доставки повідомлень, такі як SMS, IRC і т.п.), інакше як за явно і недвозначно вираженою ініціативою одержувач. Відкрита публікація адреси електронної пошти або іншої системи персонального обміну інформацією не може служити підставою для залучення адреси до будь-якого списку масової розсилки повідомлень. Залучення адреси, одержаної будь-яким шляхом (через веб-форму, через підписного робота і т.п.), до списку адрес, за яким проводиться будь-яка розсилка, допускається тільки за умови наявності належної технічної процедури підтвердження підписки, яка гарантує, що адреса не потрапить в список інакше, як з волі власника адреси. Процедура підтвердження підписки повинна виключати можливість включення адреси до списку адресатів будь-якої розсилки (одноразової або регулярної) за ініціативою третіх осіб (тобто осіб, які не є власниками даної адреси). Обов’язкова наявність можливості для будь-якого підписчика негайно залишити список розсилки без будь-яких ускладнень за наявності у нього такого бажання. При цьому наявність можливості залишити список сама по собі не може бути підставою для внесення адрес до списку не за бажанням власників адрес.

1.2 Відправлення електронних листів та інших повідомлень, що містять вкладені файли та / або мають значний обсяг, без заздалегідь отриманого дозволу адресата.

1.3 Розсилка (інакше як за прямою ініціативою одержувача):

 • електронних листів та інших повідомлень (зокрема одноразових) рекламного, комерційного або агітаційного характеру;
 • листів і повідомлень, що містять грубі і образливі вирази і пропозиції;
 • розсилка повідомлень, що містять прохання переслати дане повідомлення іншим доступним користувачам (chain letters);
 • використання безособових ( “рольових”) адрес інакше, як за їх прямим призначенням, встановленим власником адреси та / або стандартами.

1.4 Розміщення в будь-якій електронній конференції повідомлень, які не відповідають тематиці даної конференції (off-topic). Тут і далі під конференцією розуміються телеконференції (групи новин) Usenet та інші конференції, форуми та списки розсилки.

1.5 Розміщення в будь-якій конференції повідомлень рекламного, комерційного або агітаційного характеру, крім випадків, коли такі повідомлення явно дозволені правилами даної конференції або їхнє розміщення було попередньо узгоджено з власниками чи адміністраторами даної конференції.

1.6 Розміщення в будь-якій конференції статті, що містить вкладені файли, окрім випадків, коли вкладення явно дозволені правилами даної конференції або таке розміщення було попередньо узгоджене з власниками чи адміністраторами конференції.

1.7 Розсилка інформації одержувачам, раніше в явному вигляді висловили небажання одержувати цю інформацію, інформацію даної категорії або інформацію від цього відправника.

1.8 Використання власних або наданих інформаційних ресурсів (поштових скриньок, адрес електронної пошти, сторінок WWW і т.д.) як контактних координат при здійсненні кожної дії, яку зазначено вище, незалежно від того, з якої точки Мережі були вчинені ці дії.

1.9 Здійснення діяльності з технічного забезпечення розсилки спаму (spam support service), а саме:

 • цілеспрямоване сканування вмісту інформаційних ресурсів з метою отримання адрес електронної пошти та інших служб доставки повідомлень;
 • поширення програмного забезпечення для розсилки спаму;
 • створення, верифікація, підтримка або розповсюдження баз даних адрес електронної пошти або інших служб доставки повідомлень (за винятком випадку, коли власники всіх адрес, що включені у таку базу даних, в явному вигляді висловили свою згоду на внесення адрес у цю конкретну базу даних; відкрита публікація адреси такою згодою вважатися не може).
 1. Заборона несанкціонованого доступу і мережевих атак

Не допускається здійснення спроб несанкціонованого доступу до ресурсів Мережі, проведення мережевих атак і мережевого злам