Відео – головне джерело інформації для сучасної людини

Ми допоможемо вам стати зіркою мережі!

Loading...

Ми забечимо для вас пряму інтернет-трансляцію подій!

Конференції, презентації, навчальні заходи, спортивні, культурні та політичні події: наша команда забезпечить Live-стрім з будь-якої Вашої локації за будь-яких вимог – від простого рішення з однією камерою до багатокамерного  програмно-апаратного комплексу з можливістю додавання логотипу, субтитрів, презентацій, включень віддалених доповідачів та учасників!

Замовити послугу!
Loading...

Маєте студію, радіостанцію чи телеканал?

Ми створимо для вас медіа-сервери, що нададуть користувачам можливість слухати вашу трансляцію у реальному часі 24 години на добу! Ми маємо великий досвід і плідну співпрацю з багатьма медіа. Безумовно, можливо транслювати контент у конкретний час та періодично його повторювати.

Замовити послугу!
Loading...

Маєте проблему спілкування з партнерами та філіалами?

Адамант пропонує апаратно-програмне рішення для багатостороннього аудіо-відео зв’язку. Ми підберемо варіант обладняння, сумісний з віддаленою стороною, проведемо тестування та забезпечимо вашу віддалену участь у конференції, переговорах, нараді, консультації. Відеоконференцію можна проводити як у вас в офісі, так і в нашій студії.

Замовити послугу!
Loading...

Просте програмне рішення для проведення онлайн-зустрічей і нарад

Програмний комплекс, що реалізує багатостороннє спілкування безпосередньо на робочому місці за допомогою аудіо- та відеозв’язку у реальному часі. Для підключення учасників не потрібне додаткове обладнання – лише компьютер з доступом до мережі Інтернет.

Замовити послугу!