Адамант – соціально–орієнтована компанія

Ми розуміємо соціальну відповідальность бізнесу,  тому підтримуємо проекти у сфері освіти та культури, а також інноваційні проекти.
Компанія співпрацює з благодійними фондами, некомерційними громадськими організаціями, займає активну громадянську позицію заради розбудови сучасного українського інформаційного суспільства.

Єдиний загальноосвітній інформаційний простір

  • Програма інформатизації шкіл міста Києва

Перший пілотний проект започатковано у Дарницькому районі столиці у 2006 році за підтримки Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації. Кожна школа у рамках програми отримує доступ до швидкісного каналу зв’язку, електронні поштові адреси, а також має можливість розміщення власного сайту у мережі Інтернет.

  • Інтернет-олімпіада серед київських шкіл

Проект реалізовано у 2004 році за підтримки Головного управління освіти в м. Києві. Головна мета проекту – підвищення рівня знань школярів про всесвітню мережу Інтернет. Завдання охоплювали різноманітні аспекти роботи в мережі Інтернет – від пошуку необхідної інформації до оцінки існуючих Інтернет-ресурсів, а також створення власної веб-сторінки.

  • Конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу

Компанія “Адамант” з 2010 року є постійним партнером і спонсором конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу. Важливість конкурсу полягає в просуванні новітніх технологій у галузі освіти. Завдяки інформаційним технологіям можна не тільки отримувати знання, а також передавати їх іншим і навчатися.

Конкурс на кращий веб-сайт проводиться у п’яти номінаціях:

  • веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (міські школи);
  • веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (сільські школи та школи селищ міського типу);
  • веб-сайти дошкільних навчальних закладів;
  • веб-сайти інших навчальних закладів (дитячі будинки, юнацькі, художні, музичні, мовні школи, курси, тощо);
  • веб-сайти професійно-технічних навчальних закладів.
Підтримка іноваційних проектів

Підтримка інноваційних проектів

Конкурс “Лабораторія Ідей” у НТУ КПІ (2006-2007 рр)

Адамант підтримав молодих винахідників, які демонструють нестандартні, новаторські підходи до вирішення завдань у будь-якій сфері діяльності.

Конкурс всеукраїнського часопису “Експерт”: “Експерт-Інновації” (2006р)

Серед учасників проекту – інноватори, що вже відбулися: науково-дослідні інститути, дослідні лабораторії, колективи розробників. Проведено експертну оцінку інноваційних проектів, нагородження номінантів та проектів-переможців. Адамант також провів пряму Інтернет-трансляцію церімоніі нагородження переможців конкурсу.

Телемедичний проект “Єдиний міжнародний телекомунікаційний простір”

З 2007 року проект об’єднує інформаційні системи провідних вітчизняних і світових медичних закладів в єдиний інформаційний простір. Адамант забезпечує клініки високошвидкісними каналами доступу до мережі Інтернет, надає  обладнання, яке підтримує обмін медичними даними і дозволяє проводити телемости, веб-конференції та онлайн трансляції.

Культура

  • Музичні вечори в Андріївській церкві

Концерти класичної музики, що проводить Українське філармонійне товариство. Один з перших музичних проектів, який транслюється в мережі Інтернет ще з 2002 року.

  • Міжнародний кінофестиваль “Молодість” і Міжнародний фестиваль документального кіно “Контакт”

Адамант щорічно підтримує незабутнє свято для кінолюбителів України. З 2006 року  кінофестивалі “Молодість” і “Контакт” можна дивитися і в мережі Інтернет в режимі онлайн.

Соціальні тарифи для домашньої мережі

Тариф `”Соціальний”

Тариф, що надає можливість соціально незахищеним верствам населення отримати доступ до мережі Інтернет за мінімальною ціною.