Нам 32 рік!

Стабільні та якісні інтернет-послуги для кожного!

Домашні мережі
 • Пн.-Пт.:
  09:00-19:00
  Сб.:
  10:00-18:00
  Нд.:
  вихідний
Технічна підтримка
 • Цілодобово 24/7/365
Блог

Як підключити Wi-Fi роутер до повербанка?

 • 23.03.2023, 08:09
 • 5777
У сучасному швидкоплинному світі залишатися на зв’язку з інтернетом для багатьох з нас є критично важливим. Незалежно від того, чи ви працюєте, чи відпочиваєте, надійне з'єднання з Wi-Fi просто необхідне. Однак, що робити, коли сталися проблеми з електроживленням вашого роутера? Відповідь проста: підключіть ваш Wi-Fi роутер до павербанку.
Підключення Wi-Fi маршрутизатора до павербанку — це простий процес, і в цій статті ми розповімо вам про нього крок за кроком.
Як підключити Wi-Fi роутер до повербанка?

Крок 1: Перевірте ємність павербанка

Першим кроком у підключенні Wi-Fi маршрутизатора до павербанку є перевірка ємності павербанку. Павербанки бувають різної ємності, від 2000 мАг до 50 000 мАг. Чим вища ємність, тим довше він може живити ваш Wi-Fi роутер. Тому переконайтеся, що у вашому павербанку достатньо заряду для живлення Wi-Fi роутера.

Крок 2: Підберіть правильні кабелі

Щоб підключити Wi-Fi роутер до павербанку, вам знадобляться відповідні кабелі. Як правило, ваш Wi-Fi роутер постачається з адаптером живлення, який підключається до розетки. Однак, щоб підключити його до павербанку, вам знадобиться кабель, який можна з'єднати з портом живлення маршрутизатора і вихідним портом павербанку.

Крок 3: Підключіть кабелі

Підібравши відповідні кабелі, підключіть один кінець до вихідного порту павербанка, а інший — до порту живлення вашого Wi-Fi роутера. Переконайтеся, що кабелі надійно підключені до обох пристроїв.

Крок 4: Увімкніть Power Bank і Wi-Fi роутер

Після підключення кабелів увімкніть павербанк, потім увімкніть Wi-Fi роутер. Wi-Fi роутер повинен увімкнутися і почати транслювати сигнал Wi-Fi. Ви можете підключити свої пристрої до сигналу Wi-Fi і почати роботу в Інтернеті.

Крок 5: Контролюйте роботу Power Bank і Wi-Fi роутера

Нарешті, слідкуйте за станом павербанку та Wi-Fi роутера. Більшість павербанків мають вбудований індикатор, який показує, скільки залишилося заряду. Переконайтеся, що заряду павербанка достатньо для живлення вашого Wi-Fi роутера протягом необхідного часу. Також слідкуйте за часом роботи Wi-Fi роутера і вимикайте всі пристрої, які ви не використовуєте, щоб заощадити заряд акумулятора.

Отже, підключення Wi-Fi маршрутизатора до павербанку — це досить простий процес, який не вимагає багато навиків. Дотримуючись вищеописаних кроків, ви зможете залишатися на зв’язку, навіть під час перебоїв з електрикою.