Нам 32 рік!

Стабільні та якісні інтернет-послуги для кожного!

Домашні мережі
 • Пн.-Пт.:
  09:00-19:00
  Сб.:
  10:00-18:00
  Нд.:
  вихідний
Технічна підтримка
 • Цілодобово 24/7/365
Блог

Як перенести сайт від іншого хостинг-провайдера до нас?

 • 11.04.2023, 12:01
 • 6635
Перенесення сайту від одного хостинг-провайдера до іншого може здатися складним завданням, але це не так. Трохи підготувавшись і приділивши увагу деталям, ви зможете плавно перенести свій сайт до нового хостинг-провайдера. Ми розповімо вам про кроки, пов’язані з перенесенням сайту від іншого хостинг-провайдера до нас.
Як перенести сайт від іншого хостинг-провайдера до нас?

Крок 1: Створіть резервну копію сайту.

Перш ніж ви зможете перенести свій сайт, вам потрібно буде зробити резервну копію всіх ваших файлів і баз даних. Це гарантує, що у вас буде копія всього на випадок, якщо щось піде не так під час перенесення. Такі ситуації трапляються досить рідко, але краще перестрахуватися від небажаної втрати важливих даних.

Більшість хостинг-провайдерів пропонують інструмент резервного копіювання у своїй панелі керування, за допомогою якого ви можете створити резервну копію вашого сайту. Якщо ваш поточний хостинг-провайдер не має інструменту резервного копіювання, ви можете скористатися FTP-клієнтом або файловим менеджером, щоб завантажити файли вашого веб-сайту на локальний комп’ютер.

Крок 2: Налаштування нового хостинг-акаунта.

Після того, як ви вирішили перенести свій сайт до нас, вам потрібно буде налаштувати новий хостинг-акаунт. Зазвичай, це включає в себе вибір тарифного плану, вибір доменного імені, якщо ви цього ще не зробили, і введення платіжної інформації. Ми надаємо вам чітку інструкцію з налаштування облікового запису.

Крок 3: Перенесіть файли вашого сайту.

Після того, як ви налаштували свій новий хостинг-акаунт, настав час перенести файли вашого сайту на новий сервер. Це можна зробити кількома різними способами, але один з найпростіших — за допомогою FTP-клієнта. Просто підключіться до нового хостинг-сервера за допомогою FTP-клієнта, а потім завантажте файли вашого сайту у відповідну папку.

Крок 4: Імпортуйте ваші бази даних.

Якщо ваш сайт використовує базу даних, вам її також потрібно перенести. Для цього потрібно експортувати базу даних від попереднього хостинг-провайдера, а потім імпортувати її до нового хостинг-провайдера. Більшість хостинг-провайдерів пропонують інструмент у своїй панелі керування, яким ви можете скористатися для цього. Якщо ви не знаєте, як експортувати та імпортувати базу даних, ви можете звернутися до нашої служби підтримки.

Крок 5: Протестуйте свій сайт.

Після того, як ви перенесли файли і бази даних вашого сайту до нового хостинг-провайдера, важливо протестувати ваш сайт, щоб переконатися, що все працює правильно. Ви можете зробити це, відвідавши свій веб-сайт і натиснувши на всі посилання, щоб переконатися, що вони працюють. Якщо ви виявите якісь проблеми, вам потрібно буде усунути їх і виправити, перш ніж ви зможете запустити свій сайт.

Отже, перенесення сайту до нового хостинг-провайдера не обов’язково має бути складним. Дотримуючись цих кроків і набравшись терпіння, ви зможете плавно перенести свій веб-сайт до нас на обслуговування і насолоджуватися перевагами кращого часу безвідмовної роботи, безпеки та підтримки клієнтів.