Нам 32 рік!

Стабільні та якісні інтернет-послуги для кожного!

Домашні мережі
 • Пн.-Пт.:
  09:00-19:00
  Сб.:
  10:00-18:00
  Нд.:
  вихідний
Технічна підтримка
 • Цілодобово 24/7/365
Блог

Як перенести домен на обслуговування до компанії Adamant?

 • 11.04.2023, 12:12
 • 6530
Якщо ви плануєте перенести домен до нового постачальника послуг, важливо розуміти, як це відбувається, щоб забезпечити безперешкодний перехід. У цьому посібнику ви дізнаєтеся, як перенести домен до нас на обслуговування, а також про те, що потрібно врахувати перед тим, як здійснити перехід.
Як перенести домен на обслуговування до компанії Adamant?

Крок 1: Перевірте, чи підходить домен для перенесення.

Перш ніж ініціювати перенесення, важливо перевірити, чи підходить домен для перенесення. Домен повинен бути зареєстрований щонайменше 60 днів і не мати жодних змін власника або суперечок. Крім того, деякі домени можуть мати обмеження на перенесення, що залежать від домену верхнього рівня (TLD) або реєстратора.

Крок 2: Підготуйте домен до трансферу.

Перш ніж ініціювати трансфер, важливо переконатися, що домен підготовлений до перенесення. Це включає вимкнення будь-яких блокувань домену або налаштувань конфіденційності, оновлення контактної інформації про домен, щоб переконатися, що вона точна та актуальна, а також отримання коду авторизації або коду трансферу від поточного реєстратора.

Крок 3: Ініціювання перенесення домену.

Щоб ініціювати перенесення, вам потрібно надати новому постачальнику послуг, тобто нам, код авторизації або код перенесення, отриманий від поточного реєстратора. Після цього ми можемо розпочати процес перенесення та надіслати запит поточному реєстратору.

Крок 4: Підтвердження перенесення.

Після відправлення запиту на трансфер поточний реєстратор надішле електронного листа на адресу адміністративного контакту домену для підтвердження трансферу. Важливо дотримуватися інструкцій, що містяться в цьому листі, щоб підтвердити трансфер протягом необхідного терміну. Якщо ви не підтвердили трансфер протягом зазначеного терміну, він може бути скасований.

Крок 5: Дочекайтеся завершення переказу.

Після підтвердження переказу на його виконання може знадобитися до 7 днів. Протягом цього часу важливо переконатися, що налаштування DNS домену оновлені та вказують на нового постачальника послуг. Після завершення трансферу домен перейде під контроль нового постачальника послуг.

Отже, перенесення домену вимагає ретельного обмірковування та планування. Дотримуючись цих кроків ви зможете забезпечити безперебійний процес трансферу та плавний перехід до нового постачальника послуг. А ми гарантуємо вам надійне обслуговування вашого домену після перенесення його до компанії Adamant.