Нам 32 рік!

Стабільні та якісні інтернет-послуги для кожного!

Домашні мережі
 • Пн.-Пт.:
  09:00-19:00
  Сб.:
  10:00-18:00
  Нд.:
  вихідний
Технічна підтримка
 • Цілодобово 24/7/365
Блог

Як додати домен в існуючий Хостинг?

 • 12.04.2023, 12:54
 • 6446
Якщо у вас є сайт, який вже розміщений на хостингу, і ви хочете додати до нього новий домен, ви можете зробити це легко, виконавши кілька простих кроків. Додавання нового домену до існуючого хостинг-акаунта може бути особливо корисним, якщо ви хочете створити новий веб-сайт, або якщо ви хочете використовувати інше доменне ім'я для вашого вже робочого сайту.
Як додати домен в існуючий Хостинг?

Ми підготували для вас покрокову інструкцію, як додати домен до існуючого хостинг-акаунта:

Крок 1: Виберіть доменне ім'я та зареєструйте його.

Першим кроком додавання домену до наявного хостинг-акаунта є вибір доменного імені та його реєстрація. Ви можете зареєструвати доменне ім'я у нас. Для цього обов’язково переконайтеся, що вибране вами ім'я доступне і відповідає вашому сайту або бізнесу.

Крок 2: Увійдіть до свого хостинг-акаунта.

Після того, як ви зареєстрували доменне ім'я, вам потрібно отримати доступ до свого хостинг-акаунта. Завдяки нашій зручній та інтуїтивно зрозумілій панелі керування, ви зможете легко керувати своїм хостинг-акаунтом. Для того, щоб увійти до свого хостинг-акаунта, використовуйте логін та пароль, наданий вам під час реєстрації.

Крок 3: Додайте новий домен до свого хостинг-акаунта.

Увійшовши в панель керування хостингом DirectAdmin та перейшовши до розділу меню під назвою «Налаштування доменів», знайдіть опцію «Створити домен». Натисніть на цю опцію і введіть доменне ім'я, яке ви зареєстрували в Кроці 1, після цього натисніть на кнопку «Створити».

Крок 4: Налаштування параметрів DNS.

Після того, як ви додали новий домен до свого хостинг-акаунта, вам потрібно налаштувати параметри DNS для цього домену. DNS розшифровується як Domain Name System (система доменних імен), і це система, яка перетворює доменні імена в IP-адреси. Зазвичай ви можете налаштувати параметри DNS за допомогою панелі керування у реєстратора. Знайдіть опцію керування DNS або налаштування DNS і введіть необхідну інформацію для вашого нового домену.

Крок 5: Завантажте файли вашого сайту.

Якщо ви створюєте новий веб-сайт для свого нового домену, вам потрібно завантажити файли сайту до свого хостинг-акаунта. Ви можете зробити це за допомогою FTP-клієнта (протокол передачі файлів), наприклад FileZilla. Підключіться до свого хостинг-акаунта за допомогою FTP-клієнта і завантажте файли вашого сайту в каталог, пов’язаний з вашим новим доменом.

Крок 6: Перевірте роботу сайту.

Після того, як ви додали новий домен до свого хостинг-акаунта, налаштували параметри DNS і завантажили файли вашого сайту, ви можете протестувати його, щоб переконатися, що все працює правильно. Введіть ваше нове доменне ім'я у браузері та перевірте, чи правильно завантажується ваш сайт. Якщо у вас виникнуть проблеми, перевірте налаштування DNS, або зверніться за допомогою до нашої служби техпідтримки.

Отже, додавання нового домену до існуючого хостинг-акаунта — це простий процес, який можна виконати всього за кілька кроків.