Нам 32 рік!

Стабільні та якісні інтернет-послуги для кожного!

Домашні мережі
 • Пн.-Пт.:
  09:00-19:00
  Сб.:
  10:00-18:00
  Нд.:
  вихідний
Технічна підтримка
 • Цілодобово 24/7/365
Блог

Основні правила створення безпечного пароля

 • 24.04.2023, 13:33
 • 7649
У сучасному світі, коли діяльність дедалі більше відбувається через Інтернет, створення безпечного пароля є важливим завданням для забезпечення захисту особистої інформації. Особливо важливо створити надійні складні паролі та зберегти їх в таємниці, щоб виключити можливість злочинів, пов’язаних зі «зламом» вашого облікового запису.
Основні правила створення безпечного пароля

Розглянемо основні правила створення безпечного пароля.

 1. Використовуйте різні паролі для різних сервісів. Коли ви використовуєте один і той же пароль для різних сервісів, це створює величезний ризик. Якщо хакер «зламав» один з ваших акаунтів, він отримав доступ до всіх інших, які використовують цей же пароль. Тому важливо мати різні паролі для різних сервісів.
 2. Використовуйте довгі паролі. Довгі паролі складніше «зламати», ніж короткі. Рекомендується використовувати паролі довжиною не менше 8−12 символів.
 3. Використовуйте комбінації символів. Комбінації символів (цифр, літер верхнього і нижнього регістрів та спеціальних символів) роблять паролі складнішими для «злому». Наприклад, пароль «P@ssw0rd» є складнішим для «злому», ніж простий пароль «password».
 4. Уникайте використання особистих даних. Уникайте використання особистих даних, таких як: ім'я, дата народження, адреса електронної пошти, номер телефону тощо, в якості пароля. Ці дані легко доступні для хакерів, які можуть використовувати їх для «злому» ваших акаунтів.
 5. Не зберігайте паролі відкрито. Не зберігайте свої паролі відкрито на комп’ютері, мобільному пристрої чи в онлайн-сервісах. Якщо хакер отримає доступ до вашого пристрою, він може легко знайти ваші паролі та використовувати їх у злочинних цілях. Використовуйте менеджери паролів для зберігання своїх паролів в зашифрованому вигляді.
 6. Змінюйте свої паролі періодично. Рекомендується змінювати свої паролі періодично, щоб запобігти їх «злому». Це особливо важливо для сервісів, які містять чутливу інформацію, таку як банківські акаунти або особисті електронні пошти.
 7. Використовуйте двоетапну аутентифікацію. Двоетапна аутентифікація (2FA) є додатковим етапом захисту для вашого акаунту. Під час входу до акаунту, крім пароля, потрібно буде ввести додатковий код, який можна отримати на мобільний пристрій або інший підключений пристрій. Це робить ваш акаунт більш захищеним від хакерських атак.

Отже, створення безпечного пароля є важливим завданням для забезпечення захисту особистої інформації. Дотримуючись основних правил створення безпечного пароля, ви можете забезпечити надійний захист своєї інформації в Інтернеті. Не забувайте, що безпека вашого пароля — це постійний процес, тому важливо пам’ятати про періодичну зміну паролів та використання двоетапної аутентифікації.