Кожен новий та діючий абонент компанії може скористатися акцією «Шалена швидкість». В період активації послуги з 1 січня по 31 січня 2021 р. кожен абонент гарантовано отримає акційну ціну на 3 місяці користування послугою.

Назва тарифного плану

Швидкість, Мбіт/секВартість тарифного плану, грн/місВартість акційної ціни, грн/міс

Період дії акції, міс

Unlim-Gigaдо 1000250,00145,003

 

Умови акції:

1. Учасником акції може стати будь-яка особа віком від 18 років, дієздатність якої не обмежена згідно з чинним законодавством України та будь-який діючий абонент компанії, який користується послугою домашнього Інтернету.
2. В акції можуть прийняти участь нові та діючі абоненти багатоповерхових будинків та абоненти, які без заборгованості розірвали договір на надання послуг.
3. Для того, щоб скористатися акційною пропозицією необхідно внести оплату одним платежем за 3 (три) місяці користування послугою Інтернет за тарифом «Unlim-Giga» з урахуванням акційної ціни.
4. При підключенні до мережі Інтернет розрахунок абонплати за послугу доступу до мережі Інтернет здійснюється з дня підключення (надання послуги) до кінця місяця з урахуванням знижки та з передоплатою за наступні 2 (два) місяці з урахуванням акційної ціни. Оплата підключення до мережі Інтернет відбувається одночасно з внесенням першої абонплати. Вартість підключення складає 1 (одну) грн.
5. По закінченню акційного періоду абонент оплачує повну вартість послуги згідно тарифного плану Unlim-Giga.
6. У разі відмови від користування послугами протягом 3 (трьох) місяців з моменту підключення і активації послуги, залишок коштів списується в якості компенсації витрат компанії понесених на підключення абонента до мережі Інтернет-компанії;
7. У вартість підключення не входить налаштування абонентського обладнання (Wi-Fi роутер). Оплата здійснюється окремо згідно з діючим Прейскурантом;
8. Акція не поширюється на абонентів, які проживають в приватному секторі.
9. У разі призупинення послуги Інтернет – акція не продовжується.
10. Скористатися акцією «Шалена швидкість» можливо тільки 1 раз.
11. Підключення можливе за наявності технічної можливості та за наявності відповідного обладнання у абонента.
12. Підключення здійснюється протягом 14 робочих днів з моменту подання заявки.
13. В період дії акції “Шалена швидкість” перехід на інший тарифний план неможливий.

Компанія залишає за собою право змінювати терміни дії акції і умови в односторонньому порядку.