Кожен новий та діючий абонент компанії може скористатися акцією «Hype-Giga».

Уявіть: у домі вимкнули світло, а інтернет не зник. Більш того, зберігається стабільна швидкість доступу в мережу до 1 Гбіт/с (за наявності джерела безперебійного живлення).
І це все реальний тариф “Hype – Giga” від Адамант.
Для кого?
Для всіх, хто прагне незалежності від електроенергії та хоче залишатися в мережі для роботи та віддаленного навчання.

Регламент акції:
1. Цільова група учасників акції:
1.1. Потенційні клієнти (нові абоненти), діючі абоненти, які звернулися в період з 29 березня по 31 грудня 2021 року з метою підключення до мережі Інтернет в багатоповерхових будинках, а також абоненти, які без заборгованості розірвали договір на надання послуг більше 3-х місяців тому та не підпадають під Винятки, відповідно до Розділу 3 цього Регламенту.
2. Суть акції та умови проведення:
2.1. Для потенційних клієнтів (нових та діючих абонентів), що вказані у Розділі 1, які підключаються в період проведення акції на діючий тарифний план по акційній ціні:

Назва тарифного плануШвидкість, Мбіт/сек.Вартість тарифного плану, грн/міс.Вартість акційної ціни, грн/міс.Період дії акції, міс.
Hype-Giga до 1000 250,00150,006


2.2. Учасником акції може стати будь-яка особа віком від 18 років, дієздатність якої не обмежена згідно з чинним законодавством України.

2.3. Акційна пропозиція діє за умови внесення абонентом передоплати одним платежем за 6 місяців по акційній ціні 150 грн/міс., який буде використано для списання щомісячної абонентської плати.
2.4. Після закінчення строку дії акції, абонплата буде нараховуватись на загальних умовах, відповідно до вартості тарифного плану “Hype-Giga”.
2.5. Абоненти, які обрали акційний тарифний план, не мають права змінити обраний акційний тарифний план на будь-який інший протягом 6 місяців з моменту підключення та внесення авансового платежу.
2.6. Якщо абонент відмовляється від послуг протягом дії акційного тарифного плану внесені абонентом кошти за послуги не повертаються та вважаються оплатою за фактично надані послуги.
2.7. Вартість підключення складає 1 грн.
2.8. У вартість підключення не входить налаштування абонентського обладнання (Wi-Fi роутер). Оплата здійснюється окремо згідно з діючим Прейскурантом.
2.9. Підключення можливе за наявності технічної можливості та за наявності відповідного обладнання у абонента.
2.10. Протягом періоду отримання послуг за умовами акції абонент не має можливості тимчасово призупинити дію послуги та скористатися послугою підтримка порту.
2.11. Скористатися акцією можливо тільки 1 раз.
2.12. Підключення здійснюється протягом 7 робочих днів з моменту подання заявки.
2.13. Підключення відбувається за технологією GPON по оптоволоконному кабелю.
3. Винятки:
3.1. Умови акції не розповсюджуються на потенційних користувачів які на момент звернення в центр обслуговування абонентів за два місяці до цього були абонентами та мають заборгованість перед Компанією за надані раніше послуги, до моменту погашення даної заборгованості.
3.2.Акція не поширюється на абонентів, які проживають в приватному секторі.

Компанія залишає за собою право змінювати терміни дії акції і умови в односторонньому порядку.

Замовити!