Кожен новий абонент компанії може скористатися акцією «Безпечне підключення»

В період активації послуги з 23 березня до 30 квітня 2020 р. кожен новий абонент гарантовано отримає знижку -50% на 3 місяці користування послугою.

 

Умови акції:

 1. Учасником акції може стати будь-яка особа віком від 18 років, дієздатність якої не обмежена згідно чинного законодавства України.
 2. В акції можуть прийняти участь нові абоненти багатоповерхових будинків та абоненти, які без заборгованості розірвали договір на надання послуг не менше 3-ох місяців тому.
 3. При підключенні до мережі Інтернет розрахунок абонплати за послуги доступу до мережі Інтернет здійснюється з дня підключення (перерахунок за дні користування від акційної ціни) до кінця місяця плюс оплата за 2 (два) наступних місяця по акційній ціні. Оплата підключення до мережі Інтернет відбувається одночасно з внесенням першої абонплати.
 4. По закінченню акційного періоду абонент оплачує повну вартість послуги згідно тарифного плану Unlim-130.
 5. У вартість підключення не входить налаштування абонентського обладнання (Wi-Fi роутер). Оплата здійснюється окремо згідно діючого Прейскуранту.
 6. ВАЖЛИВО! Підключення здійснюється за умови наявності захисних масок у всіх присутніх у квартирі, де здійснюється підключення.
 7. Акція не поширюється на абонентів, які проживають в приватному секторі.
 8. Оплата послуг за програмою лояльності «Абонемент» буде доступна тільки після закінчення акційної пропозиції «Безпечне підключення».
 9.  При призупиненні послуги Інтернет – акція не продовжується.
 10. Скористатися акцією «Безпечне підключення» можливо тільки 1 раз.
 11. Підключення здійснюється протягом 7 робочих днів з моменту подання заявки.