Бери участь в програмі лояльності “Абонемент” та гарантовано отримуй до ТРЬОХ місяців роботи в мережі Інтернет як бонус!

Шановні абоненти!

Пропонуємо Вам скористатися програмою лояльності “Абонемент”!

Послуга «Абонемент» надається абонентам, які використовують тарифні плани «Unlim».

Оплата одним платежемБонус
6 місяців1 місяць
8 місяців2 місяці
12 місяців3 місяці

Правила надання послуги «Абонемент»:

  • «Бонусний місяць» (сума щомісячної абонентської плати) зараховується абоненту на його особовий рахунок відповідно до обраного тарифного плану. Кошти, внесені як бонус, абонент може використати або для сплати абонентської плати, або для сплати додаткових послуг.
  • У разі зміни тарифного плану на тарифний план з більшою абонентською платою абоненту необхідно сплатити різницю між вартістю тарифних планів. Перерахунок суми «Бонусу» не проводиться.
  • У разі зміни тарифного плану на тариф з меншою абонентською платою сума «Бонусу» з особового рахунку анулюється.
  • Нарахування «Бонусу» здійснюється через 1 місяць з моменту початку дії послуги «Абонемент». Дія послуги «Абонемент» починається з 1-го числа наступного місяця після зарахування оплати за послугу «Абонемент» на особовий рахунок абонента.
  • Повторне використання послуги «Абонемент» можливе тільки після закінчення терміну дії сплаченої послуги «Абонемент» з урахуванням отриманого «Бонусу».
  • «Бонус» не може бути переданий іншим особам та не може бути отриманий абонентом у готівковій чи безготівковій формі/еквіваленті.

При замовленні послуги «Абонемент» Ви можете скористатися тільки однією діючою акційною пропозицією.

Компанія залишає за собою право змінювати умови програми лояльності в односторонньому порядку без узгодження з абонентом.