Кожен новий абонент компанії може скористатися акцією «Mega 6 міс.».

В період активації послуги з 1 березня по 31 травня 2021 р. кожен абонент гарантовано отримає акційну ціну на 6 місяців користування послугою.

Назва тарифного плануШвидкість,
Мбіт/сек 
Вартість тарифного плану,
грн/міс 
Вартість акційної ціни,
грн/міс
Період дії акції, міс
 Unlim-Mega до 100 150,00110,006


Умови акції:

1. Учасником акції може стати будь-яка особа віком від 18 років, дієздатність якої не обмежена згідно з чинним законодавством України.
2. В акції можуть взяти участь нові абоненти багатоповерхових будинків та абоненти, які без заборгованості розірвали договір на надання послуг більше 3-х місяців тому.
3. Для того, щоб скористатися акційною ціною необхідно внести абонплату з дня підключення (перерахунок за дні користування від акційної ціни) та за наступні 5 місяці користування з урахуванням акційної ціни одним платежем.
4. По завершенні акції оплата здійснюється згідно з діючим прейскурантом тарифного плану Unlim-Mega.
5. Вартість підключення складає 1 грн.
6. Якщо абонент відмовляється від послуг протягом дії акційного тарифного плану внесені абонентом кошти за послуги не повертається та вважаються оплатою за фактично надані послуги.
7. У вартість підключення не входить налаштування абонентського обладнання (Wi-Fi роутер). Оплата здійснюється окремо згідно з діючим Прейскурантом;
8. Акція не поширюється на абонентів, які проживають в приватному секторі.
9. Протягом періоду отримання послуг за умовами акції абонент не має можливості тимчасово призупинити дію послуги (підтримка порту).
10. Скористатися акцією «Mega 6 міс.» можливо тільки 1 раз.
11. Підключення здійснюється протягом 7 робочих днів з моменту подання заявки.

Компанія залишає за собою право змінювати терміни дії акції і умови в односторонньому порядку.

 

Замовити!