Акція «TV-Сервіс для всіх»
Кожен абонент компанії, який користується послугою домашнього Інтернету може активувати послугу «TV-Сервіс» від нашого партнера Trinity-tv.

В період активації послуги з 1-го січня по 31-е березня 2020 р. кожен абонент гарантовано отримає знижку 50% на 6 місяців користування послугою «TV-Сервіс» згідно вибраного тарифного плану.

Тарифний план «TV-Cервіс Базовий» вартістю 80 грн/міс від 150 каналів, з урахуванням знижки буде коштувати 40 грн/міс.
Тарифний план «TV-Cервіс Стандарт» вартістю 99 грн/міс від 200 каналів, з урахуванням знижки буде коштувати 50 грн/міс.
Тарифний план «TV-Cервіс Максимум» вартістю 139 грн/міс від 220 каналів, з урахуванням знижки буде коштувати 70 грн/міс.

Умови акції:
1. Учасником акції може стати будь-який абонент компанії, який користується послугою домашнього Інтернету.
2. Для того, щоб отримати знижку на 6 (шість) місяців абоненту необхідно активувати послугу «TV-Сервіс» будь-яким зручним способом: через особистий кабінет або звернувшись в абонентський відділ за адресою: Харківське шосе, 51 А або за телефонами гарячої лінії 044-247-44-11, 050/063/068 255-44-11.
3. Акційні 6 місяців можна сплачувати щомісячно одним платежем по передоплаті до 1-го числа в сумі з оплатою за послуги доступу до мережі Інтернет.
4. При первинній активації послуги «TV-Сервіс» здійснюється перерахунок згідно вибраного тарифного плану з дня підключення (надання послуги) до останнього числа місяця з урахуванням знижки 50%.
5. Після завершення акційного періоду абонент вносить оплату в розмірі повної щомісячної вартості послуги згідно вибраного тарифу за користування послугою «TV-Сервіс».
6. У випадку відмови від послуги «TV-Сервіс» абонент повинен повідомити компанію мінімум за 10 днів до 1-го числа місяця, в якому планує відключення, будь-яким зручним способом: через особистий кабінет або звернувшись в абонентський відділ за адресою: Харківське шосе, 51 А або за телефоном гарячої лінії 044-247-44-11, 050/063/068 255-44-11.
7. Для роботи послуги на рахунку абонента повинно бути достатньо коштів для оплати доступу до мережі Інтернет і для оплати послуги «TV-Сервіс» згідно вибраного тарифного плану. У випадку несплати доступу до мережі Інтернет доступ до послуги «TV-Сервіс» також буде заблоковано.
8. У випадку призупинення послуги Інтернет – акція на послугу «TV-Сервіс» не продовжується. Після завершення 6 (шести) місяців з моменту активації послуги абонент оплачує повну вартість послуги згідно вибраного тарифу.
9. Прийняти участь в акції «TV-Сервіс для всіх» можливо тільки 1 раз.
10. Абоненти, які внесли оплату по програмі лояльності «Абонемент» оплачують за послугу «TV-Сервіс» окремим платежем згідно вибраного тарифного плану з урахуванням знижки 50%.

Компанія залишає за собою право змінювати терміни дії акції і умови в односторонньому порядку.