Loading...
 • Новини та акції компанії Адамант

  Встигніть скористатися вигідною пропозицією

Акція “Новорічні знижки”

Главная страница » Акція “Новорічні знижки”
Акція Новорічні знижки

Гарантована знижка -50 % на 4 місяці при підключені до мережі Інтернет в період з 01 грудня 2018 року по 31.01.2019 року

Кожен новий абонент, що підключиться до мережі Інтернет компанії з 01 грудня 2018 р. по 31 січня 2019 р., гарантовано отримає знижку -50% на абонплату відповідно до обраного тарифного плану “Unlim” строком на 4 місяці.

Умови акції:

 1. 1. Учасником акції може стати будь-яка людина віком від 18 років, дієздатність якої не обмежена згідно чинного законодавства України.
  2. В акції можуть взяти участь потенційні (нові) абоненти багатоповерхових будинків, які вперше підключаються до мережі Інтернет компанії, або ж які розірвали договір на надання послуг не менше 6-ти місяців тому.
  3. Для того, щоб отримати знижку на 4 (чотири) місяці, необхідно внести передоплату одним платежем за 1 (один) місяць користування послугою відповідно до вибраного тарифного плану (без урахування знижки) і за наступні 4 (чотири) місяці з урахуванням знижки.
  Вартість тарифних планів без урахування знижки:
  • Unlim-100 вартість пакета становить – 100,00 грн/міс.
  • Unlim-130 вартість пакета становить – 130,00грн/міс.
  Вартість тарифних планів з урахуванням знижки на 4 (чотири) місяці:
  • Unlim-100 – вартість пакета становить – 100,00/2 = 50,00 грн/міс.
  Вартість тарифного плану зі знижкою: 50 * 4 = 200,00 грн.;
  • Unlim-130 – вартість пакета становить – 130,00/2 = 65,00 грн/міс.;
  Вартість тарифного плану зі знижкою: 65 * 4 = 260,00 грн.;
  4. Абонент повинен внести грошові кошти на особовий рахунок протягом 7 календарних днів з моменту фактичного підключення.
  5. Після закінчення акційного періоду абонент оплачує повну вартість послуг відповідно до обраного тарифного плану “Unlim”.
  6. Вартість підключення до мережі Інтернет компанії за умовами акції становить 1,00 грн. Для активації акційної пропозиції «Новорічні знижки» необхідно сплатити вказану суму одночасно з внесенням коштів на особовий рахунок відповідно до вибраного тарифного плану. У разі відмови від користування послугами до закінчення передплаченого терміну дії акційного періоду залишок коштів списується в якості компенсації витрат компанії понесених на підключення абонента до мережі Інтернет компанії.
  7. У вартість підключення не входить налаштування абонентського обладнання (Wi-Fi роутер). Оплата проводиться окремо, згідно чинного Прейскуранта.
  8. При первинному підключенні до мережі Інтернет розрахунок абонплати проводиться з дня підключення (надання послуги) до кінця місяця згідно з обраним Замовником тарифним планом (пакетом). Оплата за послуги доступу до мережі Інтернет здійснюється з урахуванням перерахунку (від повної вартості абонплати) за поточний місяць і з передоплатою за наступні 4 (чотири) місяці з урахуванням знижки 50%.
  9. Якщо абонент не вніс кошти на особовий рахунок протягом 7 календарних днів з моменту фактичного підключення, компанія має право відмовити в наданні послуг повністю або частково, попередивши про це абонента будь-яким зручним способом (в телефонному режимі, по електронній пошті, СМС). Якщо абонент не вносить оплату протягом 30-ти календарних днів з моменту фактичного підключення, компанія має всі підстави для розірвання договору в односторонньому порядку і вимагати відшкодування повної вартості витрат понесених компанією для підключення абонента до мережі Інтернет.
  10. Вартість повторного підключення становитиме 150,00 грн. для абонентів, які мали попередню заборгованість перед компанією, або ж які з моменту фактичного підключення не внесли оплату на особовий рахунок за отримані послуги. Підключення буде здійснено тільки після отримання грошових коштів на рахунок компанії.
  11. Зміна акційного тарифного плану групи «Unlim» на соціальні тарифні плани не передбачена протягом дії акційного періоду.
  12. Соціальні тарифні плани мають інші умови підключення та діють для соціально незахищених верств населення.
  13. Акція не поширюється на абонентів, які проживають в приватному секторі, і за адресою: Вірменський пров. 17.
  14. Оплата послуг за програмою лояльності “Абонемент” буде доступна тільки після закінчення акційної пропозиції «Новорічні знижки».
  15. Якщо ця адреса була раніше підключена по акції, і відбувається одночасно розірвання договору та укладення договору іншим членом сім’ї (батьки, діти, брати/сестри, чоловік/дружина). Підключення можливо, якщо за цією адресою послуги взагалі не надавалися протягом 6-ти місяців.
  16. При призупиненні послуги – акція не продовжується.

Компанія залишає за собою право змінювати строки дії акції і умови в односторонньому порядку.