Акція “Інтернер для всіх”

Кожен новий абонент, який підключить домашній Інтернет в період з 1-го січня до 31 січня 2020 р. гарантовано отримає знижку 50% на 6 місяцівкористування послугою на тарифний план «Unlim-130».

Умови акції:
1. Учасником акції може стати будь-яка особа віком від 18 років, дієздатність якої не обмежена згідно чинного законодавства України.
2. В акції можуть прийняти участь потенційні (нові) абоненти багатоповерхових будинків, які вперше підключаються до мережі Інтернет компанії або ж, які розірвали договір на надання послуг не менше 3 місяців тому, та які не мали попередню заборгованість перед компанією.
3. Для того, щоб отримати знижку на 6 (шість) місяців, необхідно внести передоплату одним платежем за 3 (три) місяці користування послугою Інтернет на тариф «Unlim-130».  Наступні акційні 3 (три) місяці можна оплачувати щомісячно одним платежем по передоплаті до 1-го числа.
4. При первинному підключенні до мережі Інтернет розрахунок абонплати за послуги доступу до мережі Інтернет здійснюється з дня підключення (надання послуги) до кінця місяця з урахуванням знижки 50% і з передоплатою за наступні 2 (два) місяці з урахуванням знижки 50%. Оплата підключення до мережі Інтернет відбувається одночасно з внесенням першої абонплати. Вартість підключення складає 1 (одну) грн.
5. По закінченню акційного періоду абонент оплачує повну вартість послуги згідно тарифного плану «Unlim-130».
6. У разі відмови від користування послугами протягом 3 (трьох) місяців з моменту підключення і активації послуги, залишок коштів списується в якості компенсації витрат компанії понесених на підключення абонента до мережі Інтернет компанії.
7. У вартість підключення не входить налаштування абонентського обладнання (Wi-Fi роутер). Оплата здійснюється окремо, згідно діючого Прейскуранту.
8. Якщо абонент не вносить оплату протягом 30-ти календарних днів з моменту фактичного підключення, компанія має всі підстави для розірвання договору в односторонньому порядку і вимагати відшкодування повної вартості витрат понесених компанією для підключення абонента до мережі Інтернет.
9. Вартість повторного підключення становитиме 150,00 грн. для абонентів, які мали попередню заборгованість перед компанією, або ж які з моменту фактичного підключення не внесли оплату на особовий рахунок за отримані послуги;
10. Акція не поширюється на абонентів, які проживають в приватному секторі, і за адресою: Вірменський пров. 17;
11. Оплата послуг за програмою лояльності «Абонемент» буде доступна тільки після закінчення акційної пропозиції «Інтернет для всіх»;
12. Якщо ця адреса була раніше підключена до мережі Інтернет по акції, і відбувається одночасно розірвання договору та укладення договору іншим членом сім’ї (батьки, діти, брати/сестри, чоловік/дружина), підключення можливо, якщо за цією адресою послуги взагалі не надавалися протягом 3-ти місяців;
13. При призупиненні послуги Інтернет – акція не продовжується

Компанія залишає за собою право змінювати термін дії акції і умови в односторонньому порядку.