Кожен новий абонент компанії може скористатися акцією «Кешбек 100%»

В період активації послуги з 1-го до 31-го березня 2020 р. кожен новий абонент гарантовано отримає кешбек 100% за 3 місяці користування послугою на тарифному плані “Unlim-130”, за умови внесення абонплати за 3 місяці.

Умови акції:

1. Учасником акції може стати будь-яка особа віком від 18 років, дієздатність якої не обмежена згідно чинного законодавства України.

2. В акції можуть прийняти участь нові абоненти багатоповерхових будинків та абоненти, які без заборгованості розірвали договір на надання послуг не менше 3-ох місяців тому.

3. Для того, щоб скористатися акційною пропозицією необхідно внести абонплату за 3 місяці користування та вартість підключення 1 грн.

4. При підключенні до мережі Інтернет розрахунок абонплати за послуги доступу до мережі Інтернет здійснюється з дня підключення (перерахунок за дні користування) до кінця місяця плюс оплата за наступні 3 місяці. Оплата підключення до мережі Інтернет відбувається одночасно з внесенням першої абонплати.

5. По закінченню акційного періоду абонент оплачує повну вартість послуги згідно тарифного плану Unlim-130.

6. У разі відмови від користування послугами протягом 6 (шести) місяців з моменту підключення і активації послуги, залишок коштів списується в якості компенсації витрат компанії понесених на підключення абонента до мережі Інтернет компанії;

7. Потенційні (нові) абоненти можуть підключитися до мережі Інтернет компанії і гарантовано отримати кешбек 100% за 3 місяці на тарифний план «Unlim-130».

8. У вартість підключення не входить налаштування абонентського обладнання (Wi-Fi роутер). Оплата здійснюється окремо згідно діючого Прейскуранту;

9. Акція не поширюється на абонентів, які проживають в приватному секторі.

10. Оплата послуг за програмою лояльності «Абонемент» буде доступна тільки після закінчення акційної пропозиції «Кешбек 100%».

11. При призупиненні послуги Інтернет – акція не продовжується.

12. Скористатися акцією «Кешбек 100%» можливо тільки 1 раз.

13. Підключення здійснюється протягом 7 робочих днів з моменту подання заявки.

Компанія залишає за собою право змінювати термін дії акції і умови в односторонньому порядку.