Loading...
  • Новини та акції компанії Адамант

    Встигніть скористатися вигідною пропозицією

Новий корпоративний сайт

До Дня Незалежності України група компаній «Адамант» вводить в експлуатацію новий корпоративний сайт і зручну систему управління електронними послугами: хостингом, VPS, доменами і колокейшн. Готується до вводу новий кабінет для управління послугою доступу до Інтернету.

Для послуг «хмарного» VPS і хостингу нами розгорнута нова серверна платформа на базі серверів Hewlett-Packard ProLiant, NAS Synology і комутаторів Extreme Summit. Система зберігання даних побудована на базі високопродуктивних SSD-дисків, які об’єднані в RAID6.

Ми вже перевели обслуговування всіх абонентів «хмарного VPS» на нові сервери і розпочато переведення абонентів хостингу і VPS. Кожна нода «хмарного» хостингу включена в Інтернет двома каналами по 10 гігабіт / с.

Також ми відкриваємо черговий модуль центру обробки даних (ЦОД) ємністю 15 стійко-місць, кожна стійка має два включення потужністю по 6 кВт від різних вводів електроживлення.

Для цілодобового контролю за наданням послуг високої якості група компаній «Адамант» оновила центр моніторингу всієї інфраструктури і сервісів компанії. І це ще не все …